Bezmaksas inbox.lv e-pasts mobilajās ierīcēs.
Lasiet vai sūtiet e-pastus, pievienojiet vai apskatiet failus atrodoties jebkurā pasaules malā! Pat tad, ja Jūs esat prom no sava datora.

Priekšrocības un iespējasKontaktu sinhronizācija

Ar kontaktu sinhronizācijas palīdzību Jūs varat pārnest visus savus kontaktus no Inbox Contacts web-versijas uz tālruņa adrešu grāmatu, tādējādi padarot tos pieejamus citām Jūsu mobilā tālruņa aplikācijām. Ja Jūs izslēgsiet kontaktu sinhronizāciju, tad šie ieraksti tiks noņemti no ierīces adrešu saraksta.

Inbox.lv mobilā meklētājprogramma ir ātrs un ērts veids, kā atrast nepieciešamo informāciju visas nosūtītās un saņemtās korespondences vesturē – vienkārši ievadiet meklēšanas lodziņā kādu vārdu vai frāzi, ko atceraties un atrodiet meklēto ziņojumu.

Esiet lietas kursā

Lai Jūs vienmēr būtu informēti par ienākošajām vēstulēm Jūsu pastkastītē, Inbox.lv veic jaunāko saņemto ziņojumu sinhronizāciju. Šī sinhronizācija sniedz iespēju lasīt jaunākos e-pastus mobilajā tālrunī pat tad, kad neesat pieslēdzies internetam.

Mūsdienīgs dizains

Inbox.lv mobilās aplikācijas dizains ir paredzēts ātrai un vienkāršai izmantošanai. Pavelciet pa kreisi, lai iezīmētu vai izdzēstu vēstuli.

E-pasta paraksts

Ja Jūs esat izveidojis Inbox.lv e-pasta parakstu uz darbavirsmas vai klēpjdatorā, Jūs to redzēsiet arī mobilajā aplikācijā.

Datu aizsardzība

Augsta aizsardzība pret surogātpastu un e-pastu vīrusiem izmantojot Kaspersky Anti-Virus, kā arī droša datu pārsūtīšana ar SSL šifrēšanas tehnoloģiju.

Priekšrocības un iespējasVairāku kontu atbalsts

Ar Inbox.lv aplikāciju Jūs varat veikt paralēlu darbību vairākās pastkastītēs – vienkārši ievadiet savu lietotājvārdu, paroli un ērti pārslēdzieties no viena konta uz otru.

Paziņojumi

Jums vairs nevajag pārbaudīt savu e-pastu ik pēc pāris minūtēm – tiklīdz pastkastītē ienāks jauna ziņa, Jūs saņemsiet informatīvu paziņojumu uz savu mobilo tālruni. Jāatzīmē, ka šos ziņojumus saņemt Jūs varat jebkurā sev ērtā laikā uzstādot tos “Iestatījumu” sadaļā.

Krāsainas tēmas

Nav noslēpums, ka krāsu risinājumi ne tikai spēj individualizēt pastkastīti, bet pievērst Jūsu uzmanību svarīgiem ziņojumiem un pogām. Krāsu tēmu maiņa neietekmēs Jūsu pastkastītes saturu vai tās funkcionalitāti.

Kalendāra sinhronizācija

Izmantojiet Inbox.lv kalendāru, lai plānotu sapulces, tikšanās, un dažādus pasākumus – saņemiet atgādinājumus par tiem un koplietojiet kalendāru ar saviem darba kolēģiem, ģimeni vai draugiem!

Fotogrāfiju koplietošana

Dalieties ar fotogrāfijām no Jūsu tālruņa galerijas – pievienojiet bildes e-pasta pielikumā un nosūtiet tās saviem draugiem un ģimenei!

Logrīks

Inbox.lv logrīks ir ātrs un vienkāršs veids kā pārbaudīt pastkastītes mapi “Ienākošie” vai izveidot jaunu ziņojumu tieši no Jūsu mobilās ierīces sākuma ekrāna.